Obróbka Mechaniczna

OBRÓBKA MECHANICZNA ODLEWÓW ALUMINIOWYCH

Odlewnia aluminium dysponuje działem mechanicznym w którym poddajemy obróbce mechanicznej wyprodukowane odlewy. Posiadamy park maszyn dostosowanych do obróbki aluminium i zgodnie ze specyfikacją klienta wykonujemy poszczególne operacje obróbcze. Wykonujemy szereg operacji technologicznych jak wiercenie otworów, frezowanie i szlifowanie płaszczyzn, toczenie, przeciąganie czy cięcie aluminium. Większość procesów wykonujemy na maszynach CNC.

NARZEDZIOWNIA – PRODUKCJA I ADAPTACJA FORM ORAZ NARZĘDZI ODLEWNICZYCH

Celem szybkiej realizacji zamówień nasz zakład posiada niezależny dział projektowania i wykonywania form odlewniczych. Narzędziownia wyposażona jest zarówno w najnowocześniejsze oprogramowanie projektowe  jak i centra obróbcze CNC do produkcji form. W oparciu o posiadaną technologię zespół doświadczonych inżynierów potrafi przygotować proces produkcyjny od projektu do całkowicie gotowego produktu.

BADANIA WYTRZYMAŁOŚCIOWE I OBRÓBKA CIEPLNA ODLEWÓW

Na życzenie klienta oferujemy możliwość wykonania badań wytrzymałościowych i struktury materiałowej. Celem poprawy właściwości mechanicznych odlewów oferujemy także obróbkę cieplną wykonywanych odlewów.