Obróbka Powierzchniowa

ODCINANIE UKŁADÓW WLEWOWYCH I SZLIFOWANIE

Pierwszym zgrubnym procesem po odlewaniu jest odcinanie układów wlewowych i nadlewów. Należy przy nim zwrócić szczególną uwagę by nie uszkodzić obrabianej części. Dzięki specjalnie dostosowanym piłom i odpowiednio dobranym narzędziom uzyskujemy optymalna jakość tego procesu.

Szlifowanie odlewów aluminiowych to trudny i wymagający proces. W zależności od oczekiwań i wymogów klienta w specjalnie przygotowanej szlifierni szlifujemy odlewy ręcznie i na automatach szlifierskich. Wieloletnie doświadczenie pozwala na dobór odpowiednich narzędzi a doświadczenie naszych pracowników decyduje o jakości i wydajności procesu.

AUTOMATYCZNIE SZLIFOWANIE ODLEWÓW

Przy produkcji seryjnej posiadamy możliwość szlifowania a niekiedy polerowania odlewów na specjalnie przygotowanym, zrobotyzowanym  stanowisku szlifiersko polerskim. Ta technologia dedykowana jest głównie do ostatecznego wykonania gotowego produktu

POWŁOKI I GALWANIKA

Na życzenie klienta oszlifowane odlewy lub gotowe produkty pokrywamy różnymi powłokami. Mamy wieloletnie doświadczenie w pokryciach galwanicznych – miedziowanie, chromowanie niklowanie – a także w pokryciach natryskiwanych na zimno – kolorowy chrom, lakiery metaliczne i wiele innych.