Obróbka Skrawaniem Poznań

Nasz zakład, jako jedną ze specjalizacji ma w swojej ofercie . Jesteśmy jedną z najlepszych w Polsce firm, które zajmuje się szeroko pojętym odlewnictwem, w skład, którego wchodzi proces skrawania.

Super twardymi ostrzami z diamentu, azotku boru tniemy trudne do obróbki materiały konstrukcyjne. Poznań to miasto, gdzie obróbka skrawaniem często używanym i wymagającym procesem, w trakcie którego stopniowo uzyskuje się wymagane przez klienta obiekty. Odpowiednie wymiary i chropowatość są wynikami usunięcia warstwy materiału za pomocą narzędzi skrawających. W przestrzeni roboczej obrabiarki wyróżniamy dwa ruchy narzędzia bądź przedmiotu obrabianego- posuwisty i obrotowy.

Tradycyjna obróbka skrawaniem jest dokładnym procesem jednak w Poznaniu posiadamy jeszcze bardziej precyzyjną odmianę. Obróbka skrawaniem cnc jest dokładnie tym samym zjawiskiem, procesem co obróbka skrawaniem w wersji tradycyjnej. Jednak obróbka cnc jest sterowana przez maszynę, której precyzyjność jest dużo większa niż ludzkiej ręki.